VIZYONUMUZ 

Yön Mimarlik Proje Taahhüt Ins. San. Tic. Ltd. Sti. her geçen gün degisen profilinin gelistirilmesi dogrultusunda, genis bir alana uzmanligini tasiyabilecegi yurtiçi ve yurtdisi projelerinde, güçlü finansal sermayesi ve geçmis deneyimlerinin destegi ile teknolojik gelismelere duyarli yaklasimin getirecegi sinerji ve deger sayesinde, seffaf ve dinamik yapi ile müsteri memnuniyetini saglamak ve sektöründe iyi bilinen, degerli bir marka olmak.

Dogru zamanda, Dogru hizmet ve Dogru maliyet…

MISYONUMUZ

Yön Mimarlik Proje Taahhüt Ins. San. Tic. Ltd. Sti. hizmetlerinde önceligi kaliteye vererek, dürüst ve güvenilir bir hizmet anlayisi içerisinde, yeniliklere kolayca uyum saglayan kapasiteli, profesyonel ve dinamik kadrosunun verimli çalismasi ile insaat alanindaki yerini ve teknolojisini daha ileriye tasimak, arastirma odakli yaklasiminin farkinda ve müteahhitlik sektöründe en yüksek degeri sunan bir aile sirketi olarak, tüm paydaslarina en büyük getiriyi saglamak.

KALITE POLITIKAMIZ

Yön Mimarlik Proje Taahhüt Ins. San. Tic. Ltd. Sti. Yöneticileri ve çalisanlari olarak müsterilerimizin ihtiyaç, istek ve beklentilerini karsilamak için gerekli hizmet ve ürünleri kaliteli ve uygun fiyat politikasi ile sunmayi,

- Ürünlerimizi ve hizmetlerimizi sunarken sosyal politikamiza uygun olarak üretmeyi,
- Tüm hizmet ve ürünlerimizin verimliligini, güvenilirligini,uygunlugunu ve kalitesini sürekli iyilestirmeyi,
- Faaliyetlerimizi yaparken is ahlaki, saygi ve güleryüzü ön planda tutmayi,
- Müsterilerimize sirketimizin ortagi gözüyle bakarak her türlü öneri, istek ve sikayetlerini ön planda tutarak onlara daha iyi hizmet vermeyi.
- Tüm bu ilkelerimizi Kalite Yönetim Sistemi ile güvence altina almayi.